Ubytování - Apartmány

     V našem penzionu jsou 4 apartmány s celkovou kapacitou 15 osob s možností přistýlky. Tři apartmány mají 2 samostatné ložnice po 2 lůžkách a jeden apartmán má 1 ložnici o 3 lůžkách. Každý apartmán disponuje moderním televizorem, sociálním zařízením a obytnou místností s kuchyňským a jídelním koutem s posezením.

     Kuchyň je vybavena kvalitním nádobím, varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Zájemcům nabízíme zapůjčení remosky, elektrické grilovací pánve, rakletovače, kontaktního grilu či malé elektrické trouby.

     U penzionu je vyhrazená plocha pro parkování automobilů našich hostů. Hosté dále mohou využít úschovnu lyží, kol nebo koloběžek. Rádi také zapůjčíme dětskou postýlku, židličky či vaničku pro nejmenší.

     Upozorňujeme, že ve všech vnitřních prostorách penzionu platí zákaz kouření. V objektu se přezouvá. Penzion a bezprostřední okolí je pokryto bezplatným WiFi připojením k internetu.

     Prosíme a žádáme, abyste k nám nevozili své domácí mazlíčky. Děkujeme.

     Pro lepší představu si, prosím, prohlédněte naši fotogalerii, zejména část Penzion a Ubytování.

     Ceník ubytování a plný kontakt naleznete v části ceník a kontakt. Další informace, dotazy a objednání pobytu Vám rádi poskytneme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za návštěvu našich webových stránek.